Vimbldono sensacija: Latvis Ernestas Gulbis nugalėjo 3-ią pasaulio raketę

Geriausias Latvijos teniso žaidėjas Ernestas Gulbis (ATP 138) sukėlė vieną didžiausių sensacijų Vimbldono turnyre. Latvis didžiojo kirčio turnyro trečiame etape nugalėjo Aleksanderį Zverevą (ATP 3) ir pateko į aštuntfinalį. Tenisininkų dvikova truko net penkis setus, o galutinis rezultatas 7-6, 4-6, 5-7, 6-3, 6-0 mūsų kaimyno naudai.

Iš viso teniso žaidėjai korte praleido 3 valandas ir 25 minutes.

Nuo pirmų minučių 138-oji raketė parodė, kad jis žais iš visų jėgų ir kovos iki galo. Vokietis negalėjo nieko padaryti prieš puikius priešininko padavimus, o žaidėjams teko žaisti pratęsimą pirmame sete. Visų nuostabai be didesnio vargo pratęsimą laimėjo būtent už šimtuko ribų esantis žaidėjas.

Visgi kiti du setai nebuvo sėkmingi Ernestui ir jis juos pralaimėjo, nors trečiame sete jau turėjo galimybę savo padavimais laimėti dar vieną setą, tačiau Vokietijos atstovas puikiai sužaidė ir išlygino, bei persvėrė rezultatą.

Neturėdamas kur trauktis ir atsilikdamas rezultatu 1-2 setais Latvijos teniso žvaigždė pradėjo spausti varžovą ir kibti į kiekvieną jo tašką. Būtent toks žaidimas davė "vaisių" ir jis laimėjo ketvirtą setą 6-3.

Lemiamas setas buvo tiesiog įspūdingas mačo nugalėtojui, nes jaunasis Vokietijos talentas palūžo ir niekaip negalėjo susitelkti į žaidimą, o tuo puikiai pasinaudojo Ernestas Gulbis. Setas pasibaigė sausu rezultatu 6-0, o 29-erių metų teniso žaidėjas iškovojo įsimintiną pergalę.

Šiame mače prie pergalės prisidėjo latvio padavimas, jis atliko 18 ace'ų, taip pat jis išsaugojo 10 lemiamų padavimo taškų iš 13.

Už patekimą į aštuntfinalį žaidėjai gaus 183,945 € ir 180 reitingo taškų.