Visko pilnoje dvikovoje N. Kyrgiosas pranoko S. Tsitsipą ir pateko į finalą (VIDEO)

Australas dar kartą įrodė, kad neverta jo nurašyti dėl poelgių, o tenisą jis žaisti tikrai moka. Nikas Kyrgiosas (ATP 52) per tris setus pranoko aukščiausią Vašingtono ATP500 turnyro raketę Stefaną Tsitsipą (ATP 6) ir užsitikrino savo vietą finale, kur kausis dėl dar vieno šių metų titulo.

Finalinis šio mačo rezultatas 6-4, 3-6, 7-6, o žaidėjai korte praleido 2 valandas ir 8 minutes.

Pusfinalis tikrai buvo vertas finalo, o abu žaidėjai demonstravo puikų tenisą. Pirmame sete N. Kyrgiosas kartą laimėjo varžovo padavimo seriją ir to užteko laimėti partiją.

Visgi, jau antrame sete Australijos atstovas susidūrė su nemalonumais, nors partija prasidėjo nuo sėkmingo žaidimo. Graikas atsilikinėdamas rezultate, sugebėjo jį išlyginti ir persverti taip suvienodindamas bendrą mačo rezultatą.

Lemiama susitikimo dalis buvo kovingiausia, kurioje abu žaidėjai neleido vienas kitam laimėti svetimų geimų ir pasiekė pratęsimą. Jame, taip pat netrūko dramos bei intrigos, nors viso to australas galėjo išvengti.

Vienu momentu 52-oji raketė pirmavo 5-1, tačiau netrukus rezultatas tapo 5-6 ir graikas turėjo mačbolą. Tiesa, jam nepavyko jo išnaudoti ir varžovas dar kartą sužaidė sėkmingai bei laimėjo rezultatu 9-7.

Abu pasižymėjo gerai padavimais, nugalėtojo sąskaitoje 19 ace'ų, o graiko 14.

Už patekimą į finalą jis gaus 183,780 $ ir 300 reitingo taškų. Kova dėl titulo vyks prieš Danilą Medvedevą.