Lietuviai Šiaurės Amerikoje: Kaleinikovas rezultatyvus, Jukna užsidirbo šalinimą

Sekmadienį Šiaurės Amerikos ledo ritulio arenose kovojo keli lietuviai. Vienas jų pasižymėjo rezultatyviu žaidimu, kitas patyrė nemalonumų dėl grubaus žaidimo.

„Bloomington Bison” gretose rungtyniaujantis Kaleinikovas prisidėjo prie komandos žaidimo atlikdamas rezultatyvų perdavimą. Be to, lietuvis tris kartus bandė įveikti varžovų vartininką. Jo atstovaujama ekipa Vakarų konferencijoje su 52 taškais užima septintąją poziciją tarp penkiolikos komandų.

Žemesnėje JAV profesionalų lygoje (SPHL) Eimantas Noreika su „Peoria Rivermen” išvykoje 1:2 nusileido „Evansville Thunderbolts” klubui. Lietuvis per rungtynes tris kartus metė į vartus ir praleido dvi minutes baudos suole. Nepaisant pralaimėjimo, „Peoria Rivermen” su 65 taškais išlieka dešimties komandų čempionato lyderiais.

Kanados elitinėje jaunimo lygoje (QMJHL) Dovydui Juknai ir jo „Rimouski Oceanic” ekipai sekėsi itin prastai – namų sirgalių akivaizdoje jie 1:7 buvo sutriuškinti „Halifax Mooseheads”. Lietuviui rungtynės baigėsi anksčiau laiko – antrajame kėlinyje jis buvo pašalintas iš aikštės už grubų veiksmą prieš Carlosą Handelį. Iki to momento Jukna spėjo vieną kartą atakuoti vartus ir atlikti jėgos veiksmą.

„Rimouski Oceanic” pralaimėjo šešioliktą kartą iš eilės ir su 37 taškais Rytų konferencijoje lieka priešpaskutinėje – devintoje – pozicijoje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts