Lietuvos krepšinio lygoje pasirodęs amerikietis Ethanas Chargois suras naujus iššūkius Čekijoje. Puolėjas susitarė dėl bendradarbiavimo su Opavos klubu.
27-erių metų ir 203 cm ūgio krepšininkas praėjusį sezoną praleido Lietuvoje, kur atstovavo dviem ekipoms. Pirmiausia jis vilkėjo Kėdainių „Nevėžio-Paskolų klubo” marškinėlius, o vėliau persikėlė į „Gargždus”.
LKL pirmenybėse, kurias remia „Betsson", amerikietis Kėdainiuose aikštėje praleisdavo vidutiniškai 17 minučių ir per jas pelnydavo 7,3 taško, sugriebdavo 3,3 atšokusio kamuolio bei fiksuodavo 6,4 naudingumo balo. Persikėlęs į Gargždus, jis gaudavo mažiau žaidimo laiko – vos 12 minučių, per kurias įmesdavo 3,9 taško, atkovodavo 3,2 kamuolio ir rinkdavo 3,6 naudingumo balo.
Čekija Chargois nėra terra incognita – šioje šalyje jis jau rungtyniavo 2024–2025 metų sezone, kai gynė Brno garbę.",
"excerpt": "Kėdainiuose ir Gargžduose žaidęs 27-erių amerikietis Ethanas Chargois pasirašė sutartį su Čekijos klubu „Opava”. Puolėjas šioje šalyje jau yra rungtyniavęs – praėjusį sezoną atstovavo Brno ekipai.