„Manchester City” klubas ruošiasi sudaryti didžiausią sandorį Anglijos aukščiausios lygos istorijoje. Mančesterio ekipa artėja prie susitarimo, kuris gali pakeisti transferų rinką.
Remiantis žinomų sporto žurnalistų informacija, „Manchester City” jau susitarė su „Nottingham Forest” dėl Eliotto Andersono perėjimo. Šis sandoris gali pasiekti įspūdingą 130 milijonų svarų sterlingų sumą.
Tokia transfero vertė viršytų dabartinį „Premier” lygos rekordą, kurį praėjusią vasarą užfiksavo Alexanderio Isako persikėlimas į „Liverpool” už 125 milijonus svarų.
Talentingasis vidurio saugu šiuo metu yra pagrindinis Anglijos nacionalinės rinktinės žaidėjas ir reguliariai pradeda rungtynes startinėje sudėtyje.
Praėjusiame sezone E. Andersonas „Forest” gretose demonstravo solidų žaidimą – į varžovų vartus jis pasiuntė 4 kamuolius ir dar tiek pat kartų rezultatyviai asistavo komandos draugams.