„Atletico” vadovas nutraukė spekuliacijas: J. Alvarezas niekur neišvyksta

Madrido „Atletico” sporto direktorius Mateu Alemany oficialiai paneigė gandus apie galimą Juliano Alvarezo išvykimą iš klubo. Bendraujant su žiniasklaida, jis patvirtino, kad argentinietis ir toliau vilkės „matrasų” marškinėlius.

„Miguelis Gil Marinas jau išsamiai paaiškino visą situaciją dėl J. Alvarezo ateities mūsų klube. Visiškai sutinku su jo išsakyta pozicija", – teigė M. Alemany.

Kalbėdamas apie galimus naujokus, klubo direktorius užsiminė, kad didžioji dalis numatytų perėjimų jau įgyvendinta. „Vis dėlto nuolat stebime rinką ir ieškome potencialių pastiprinimų", – pridūrė jis.

26-erių metų puolėjas J. Alvarezas prie Madrido ekipos prisijungė 2024-aisiais ir per šį laikotarpį spėjo sužaisti 106 susitikimus, kuriuose į varžovų vartus siuntė kamuolį 49 kartus.

Talentingu argentiniečiu pastaruoju metu aktyviai domėjosi „Barcelona", tačiau „Atletico" aiškiai davė suprasti, kad žaidėjo parduoti neketina.

Praėjusį sezoną J. Alvarezas demonstravo puikią formą – per 49 rungtynes pelnė 20 įvarčių. Be to, su Argentinos nacionaline rinktine jis pasiekė pasaulio futbolo čempionato finalą, kur pietų amerikiečiai liko antri.",
"excerpt": "Madrido „Atletico” sporto direktorius Mateu Alemany oficialiai patvirtino, kad puolėjas Julianas Alvarezas lieka klube. 26-erių argentinietis, kuriuo domėjosi „Barcelona", per 106 rungtynes yra pelnęs 49 įvarčius.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Susiję straipsniai
Popup Image
Prenumeruok ir gauk freebet iki €300!
Please enter a valid email address.
Telegram bendruomenės nuoroda: t.me/musustatymai_com
👍
Ačiū!

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!