B.Colsonas palieka Stambulą ir keliauja atgal į Izraelį

Amerikiečių puolėjas Bonzie Colsonas, pastarąjį sezoną praleidęs Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamoje Stambulo „Fenerbahče” ekipoje, apsisprendė grįžti į jam gerai pažįstamą aplinką – Tel Avivo „Maccabi” klubą.

Pasak žurnalisto Arelio Ginsbergo, šalys sėkmingai užbaigė derybas ir pasirašė dvejų metų trukmės sutartį. Krepšininko pasitraukimui iš Turkijos klubo teks sumokėti 200 tūkstančių eurų išpirką.

30-metis 198 centimetrų ūgio gynėjas praėjusiame Eurolygos čempionate aikštelėje vidutiniškai praleisdavo po 17 minučių. Per šį laiką jis pelnydavo 7,1 taško, sugriebdavo 3 kamuolius po krepšiais ir fiksuodavo 8,7 naudingumo balo vidurkį.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Susiję straipsniai