Anglijos futbolo rinktinė pasaulio čempionato mače dėl trečiosios vietos įrodė savo pranašumą prieš Prancūziją, iškovodama pergalę rezultatu 6:4. Įspūdingose bronzinėse rungtynėse anglai demonstravo puikią atakuojančią žaidybą.
Po susitikimo kraštinis saugas Bukayo Saka pasidalino įdomia detale apie komandos draugo Jude'o Bellinghamo žodžius prieš rungtynes. „Jude's man pasakė: išeik ir įmusk tris", – atskleidė futbolininkas.
Saka taip pat atvirai prabilo apie savo vaidmenį turnyre ir ribotą žaidimo laiką. „Aišku, norėjosi būti aikštėje ilgiau per šį pasaulio čempionatą… Tačiau to jau nepakeisi. Stengiausi viską pasakyti savo žaidimu, ir štai rezultatas", – teigė anglų žvaigždė.
Būtent rungtynėse su prancūzais Saka tapo tikruoju herojumi – jis pasižymėjo trimis įvarčiais ir atliko lemiamą indėlį į komandos pergalę.
Viso turnyro metu talentingasis saugas dalyvavo septyniuose susitikimuose, per kuriuos įmušė tris kartus ir tiek pat kartų rezultatyviai asistavo komandos draugams.",
"excerpt": "Anglijos rinktinės saugas Bukayo Saka po bronzinių rungtynių, kuriose pelnė tris įvarčius, atskleidė Jude'o Bellinghamo žinutę ir pasidalino mintimis apie ribotą žaidimo laiką turnyre.