„Baskonia” oficialiai pristatė pirmąjį vasaros pirkinį – patyrusį amerikiečių gynėją

Ispanijos grandas Vitorijos „Baskonia” pradėjo formuoti kitam sezonui skirtą sudėtį. Klubas oficialiai paskelbė apie pirmąjį naujokų sąraše atsidūrusį žaidėją – tai amerikiečių gynėjas D.J. Stewartas.

26 metų ir 198 cm ūgio krepšininkas į Ispaniją atvyksta iš Slovėnijos sostinės, kur pastaruosius trejus metus atstovavo Liublianos „Cedevita Olimpija” ekipai. Su naująja komanda amerikietis pasirašė dviejų sezonų trukmės sutartį.

Praėjusiame sezone Stewartas demonstravo solidžią formą Europos taurės turnyre. Per vidutiniškai 26 minutes aikštelėje jis fiksavo 13,9 taško, 3,4 atkovoto kamuolio bei 1,5 rezultatyvaus perdavimo vidurkius. Bendras jo naudingumo balas siekė 14,4 taško per susitikimą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Susiję straipsniai