C. Gauff dominavo amerikietiškame finale ir antrą kartą tapo Sinsinačio karaliene

Coco Gauff įrodė esanti nepralenkiama Sinsinačio kortuose. 22-ejų metų amerikietė sekmadienio finale triuškinamai 6:2, 6:4 palaužė aukščiau reitinguojamą tautietę Jessicą Pegulą ir antrą kartą karjeroje pakėlė šio prestižinio turnyro trofėjų. Tai buvo pirmasis grynai amerikietiškas finalas Sinsinatyje per daugiau nei penkis dešimtmečius – nuo 1970-ųjų. Ketvirtoji pasaulio raketė taip pat pasipuošė jau ketvirtuoju WTA 1000 serijos titulu karjeroje ir pirmuoju šį sezoną.

Vos 74 minutes trukęs mačas buvo visiška C. Gauff dominavimo demonstracija. Amerikietė nė akimirką nebuvo priversta vytis rezultato. Pirmajame sete ji žaibiškai nutūpė iki 5:0, o antrajame, nors ir leido varžovei priartėti nuo 5:2 iki 5:4, galiausiai šaltu protu užbaigė susitikimą, paskutinį J. Pegulos padavimų gemą laimėdama be prarasto taško.

Statistika atskleidė C. Gauff pranašumą visose aikštės zonose. Nugalėtoja pirmąjį padavimą siuntė didesniu nei 193 km/val. greičiu ir realizavo 65 procentus pirmojo padavimo taškų, kai tuo tarpu J. Pegula pasiekė vos 47 procentų. Čempionė išnaudojo penkias iš šešių break point galimybių ir pelnė net 32 taškus lygiųjų situacijose, pati tokioje padėtyje atsidurdama tik vienintelį kartą.

„Žaisti prieš ją tikrai nebuvo malonumas

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Susiję straipsniai
Popup Image
Prenumeruok ir gauk freebet iki €300!
Please enter a valid email address.
Telegram bendruomenės nuoroda: t.me/musustatymai_com
👍
Ačiū!

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!