Čempionų lygos organizatoriai patvirtino būsimo sezono dalyvių sąrašą: tarp jų – du Lietuvos klubai

FIBA Čempionų lygos vadovybė oficialiai paskelbė 30 krepšinio klubų, kurie 2026–2027 metų sezone dalyvaus prestižiniame turnyre. Lietuvai šiame turnyre atstovaus Vilniaus „Rytas” ir Utenos „Juventus”.

Likusios dvi vietos turnyre bus užpildytos per atrankinius turnyrus. Juose dalyvaus 24 ekipos, kurios bus padalintos į du atskirus turnyrus. Tik šių varžybų nugalėtojai užsitikrins teisę rungtyniauti pagrindiniame turnyre.

Kalendorius jau aiškus – kvalifikacinės varžybos vyks rugsėjo 14–20 dienomis, o reguliarusis sezonas prasidės spalio 6-ąją. Grupių sudėtis paaiškės liepos 8 dieną, kai Šveicarijoje bus traukiami burtai.

Turnyre dalyvaus klubai iš įvairių Europos šalių: Ispaniją atstovaus Badalonos „Joventut

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Susiję straipsniai