Dramatiška „Leeds United” pergalė: A. Stachas 88-ąją minutę nulėmė mačo baigtį

„Leeds United” futbolininkai puikiai startavo naujajame „Premier” lygos sezone, iškovodami svarbią pergalę svečiuose.

Lydso ekipa minimalia persvara 1:0 įveikė „Nottingham Forest” komandą. Susitikimas ilgą laiką buvo be įvarčių, tačiau kulminacija atėjo rungtynių pabaigoje.

88-ąją minutę Antonas Stachas meistriškai įvykdė baudos smūgį ir pasiuntė kamuolį į varžovų vartus. Šis tikslus smūgis tapo lemiamu mačo akcentu.

Šeimininkams dar buvo likęs šansas išsigelbėti. Paskutinę susitikimo minutę Morganas Gibbsas-White'as gavo progą iš baudos smūgio, tačiau iš palyginti nedidelio atstumo pataikyti į vartus jam nepavyko.

Kitose dienos rungtynėse „Everton” namuose 2:0 sutriuškino „Crystal Palace

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Susiję straipsniai
Popup Image
Prenumeruok ir gauk freebet iki €300!
Please enter a valid email address.
Telegram bendruomenės nuoroda: t.me/musustatymai_com
👍
Ačiū!

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!