Dubajaus klubas taikosi į NBA sezoną baigusį prancūzų krepšininką G.Yabuselę

Dubajaus „Dubai” ekipa aktyviai stiprina savo gretas artėjančiam sezonui ir nusitaikė į žinomą prancūzų krepšininką.

Remiantis Ispanijos žurnalisto Oscaro Herrero iš „La Xarxa” informacija, Jungtinių Arabų Emyratų klubas siekia į Eurolygą pritraukti 30-metį Guerschoną Yabuselę. 201 cm ūgio puolėjas neseniai užbaigė sezoną Čikagos „Bulls” ekipoje ir vasarą taps laisvuoju agentu.

NBA pirmenybėse prancūzas vidutiniškai per rungtynes aikštėje praleisdavo 15 minučių, per kurias pelnydavo 5,6 taško ir atlikdavo 3,5 rezultatyvaus perdavimo.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Susiję straipsniai