E. Haalandas prognozuoja: Prancūzija turėtų triumfuoti pasaulio čempionate

Norvegijos futbolo žvaigždė Erlingas Haalandas pasaulio pirmenybių susitikime prieš Senegalą sužibėjo dviem tiksliais smūgiais į varžovų vartus.

Po sėkmingo mačo „Manchester City” snaiperis prabilo apie artėjančią dvikovą su prancūzais. Norvego žodžiai nuskambėjo gana netikėtai: „Šiuo metu per daug dėl to galvos nesuku… Prancūzai tikriausiai mus nugalės. Manau, kad būtent Prancūzijos ekipa ir apskritai taps šio turnyro čempione.”

Abi komandos A grupėje šiuo metu žengia koja kojon – tiek norvegai, tiek prancūzai yra sukaupę po šešis taškus. Lemtingas jų tarpusavio susitikimas įvyks penktadienį, mačo pradžia – 22 valandą.

Haalandas pasaulio čempionate demonstruoja puikią sportinę formą – per du sužaistus susitikimus jis jau spėjo įmušti keturis įvarčius ir yra vienas rezultatyviausių turnyro žaidėjų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Susiję straipsniai