Badalonoje penktadienį vyko iškilminga FIBA Čempionų lygos 2025–2026 metų sezono geriausiųjų pagerbimo ceremonija.
Renginio pradžioje buvo įvertintas Pierre'as-Antoine'as Gillet – 35 metų veteranas tapo vieninteliu krepšininku, žaidusiu visuose dešimtyje Čempionų lygos sezonų nuo pat turnyro įkūrimo.
Organizatoriai pristatė dešimtmečio simbolinį antrąjį penketuką, kurį sudarė Levi Randolphas, Timas Abromaitis, Joe Raglandas, Vitoras Benite ir Dejanas Kravičius. Į pagrindinį dešimtmečio penketuką pateko Giorgi Shermadinis, Vojtechas Hrubanas, Kendrickas Perry, Kevinas Punteris ir Marcelinho Huertas. Geriausio dešimtmečio trenerio titulas atiteko Tenerifės „La Laguna” vadovui Txusui Vidorretai.
Šio sezono antrajame simboliniame penketuke savo vietą užėmė Vilniaus „Ryto” vidurio puolėjas Artūras Gudaitis. Greta jo – Errickas McCollumas iš Stambulo „Galatasaray