Vilerbano ASVEL finansiniai sunkumai atvėrė naują galimybę Atėnų „Panathinaikos” klubui, kuris vėl aktyviai įsijungė į kovą dėl talentingo prancūzų gynėjo Sylvaino Francisco.
Prancūzijos žiniasklaida neseniai atskleidė, kad ASVEL biudžetas dramatiškai sumažėjo – nuo planuotų 59 milijonų eurų iki vos 24 milijonų. Nemažą šios sumos dalį Vilerbano ekipa jau yra pažadėjusi skirti būtent S.Francisco algai.
Tokia nestabili padėtis privertė graikų klubą atnaujinti derybas dėl prancūzo. Tiesa, kurį laiką atrodė, kad situacija nurimo – ASVEL vadovybė pateikė garantijas, jog pajėgi vykdyti visus pasirašytus susitarimus. Dėl to „Panathinaikos” buvo nukreipęs žvilgsnį į NBA lygą, ieškodamas alternatyvių variantų. Pats S.Francisco taip pat žvalgėsi už Atlanto, tačiau jo kontraktinė galimybė išvykti į Ameriką baigė galioti liepos 20 dieną.
Vis dėlto per kelias dienas situacija vėl apsivertė aukštyn kojomis. Pasak šaltinių, ASVEL gretose neapibrėžtumas išlieka, o S.Francisco ateitis tebėra neaiški. „Panathinaikos” nedelsdamas pateikė oficialų pasiūlymą – jo vertė siekia maždaug 3 milijonus eurų.
Verta priminti, kad šią vasarą pats S.Francisco iš savo kišenės sumokėjo 400 tūkstančių eurų išpirką Kauno „Žalgiriui