J. Collinsas su „Pistons” susitarė dėl trejų metų kontrakto

Detroito „Pistons” klubas sustiprino savo priekinę liniją patyrusiu puolėju. Komanda oficialiai paskelbė apie naują įsigijimą.

Su 28-erių metų Johnu Collinsu pasiektas susitarimas dėl trejų metų trukmės kontrakto, kurio vertė siekia 51 milijoną JAV dolerių. 206 cm ūgio amerikietis taps solidžiu papildymu Mičigano klubui.

Praėjusį sezoną krepšininkas atstovavo Los Andželo „Clippers” ekipai, o iki tol dvejus metus vilkėjo Jutos „Jazz” marškinėlius. Taigi puolėjas jau turi nemažai patirties skirtingose NBA komandose.

Statistikos požiūriu J. Collinsas demonstruoja stabilius rodiklius – per vidutiniškai 27 aikštelėje praleistas minutes jis pelnydavo 13,5 taško, sugriebdavo 5,4 atšokusio kamuolio ir išdalindavo po vieną rezultatyvų perdavimą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Susiję straipsniai
Skaityti daugiau

Savaitės žvaigždės: Ispanijoje šešiais tritaškiais spindėjęs M. Normantas ir FIBA Čempionų lygoje dominavęs M. Blaževičius

Praėjusi krepšinio savaitė lietuviams buvo dosni – M. Blaževičius dominavo FIBA Čempionų lygoje su 33 naudingumo balais, o M. Normantas Ispanijoje pataikė 6 tritaškius ir surinko 29 naudingumo balus. Į geriausių penketuką taip pat pateko A. Kulboka, J. Furmanavičius ir A. Marčiulionis.