Japonija ir Švedija išsidalino taškus ir užsitikrino vietas atkrintamosiose

Pasaulio futbolo čempionato F grupės kovos atnešė intriguojantį rezultatą – Japonijos ir Švedijos ekipos susitikimą baigė taikiai 1:1 ir abi pateko į kitą turnyro etapą.

Penktadienio naktį vykusiose rungtynėse pirmieji įvarčiu džiaugėsi Azijos atstovai. 56-ąją susitikimo minutę tikslų smūgį atliko Daizenas Maeda, išvesdamas savo komandą į priekį.

Vis dėlto skandinavai neleido varžovams ilgai švęsti pranašumo. Praėjus vos šešioms minutėms, Anthony Elanga pasižymėjo taikliu įvarčiu ir atkūrė pusiausvyrą rezultato lentelėje.

Šis taškas leido Japonijai užsitikrinti antrąją poziciją F grupėje. Švedijos rinktinė turnyro lentelėje liko trečioje vietoje, tačiau to pakako, kad futbolininkai žygiuotų toliau ir tęstų kovą dėl pasaulio čempionato trofėjaus.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Susiję straipsniai