Japonijos teniso legenda Kei Nishikori artėjant „US Open” turnyrui žurnalistus pralinksmino netikėtu prisipažinimu apie būsimą mišrių dvejetų turnyrą, kuriame jam partneriauti sutiko Naomi Osaka.
Šiuo metu N. Osaka demonstruoja puikią formą Vašingtono „Mubadala DC Open” turnyre, o netrukus abu japonų teniso atstovai suvienys jėgas Niujorko mišrių dvejetų varžybose.
K. Nishikori kelionė Vašingtone baigėsi trečiadienį, kai jis pralaimėjo Rafaeliui Jodarui. Po susitikimo vykusioje spaudos konferencijoje žurnalistai teiravosi, ar tenisininkas nebijo, kad mišrių dvejetų varžybos gali sutapti su kvalifikacijos grafiku.
Tačiau K. Nishikori pasirinko humoristinį toną ir atskleidė, kad jo mintys sukasi visai apie kitus dalykus – ne apie tvarkaraštį, o apie aprangą.
„Dėl tvarkaraščio konfliktų visiškai nesuku galvos. Kur kas daugiau mąstau, ką turėsiu vilkėti. Jeigu Naomi pasirodys su nuostabia apranga, man reikės prie jos derintis. Tai vienintelis dalykas, kuris mane tikrai jaudina