Kauno „Žalgiris” aktyviai ruošiasi būsimam sezonui ir vykdo komandos formavimo darbus. Šio proceso metu paaiškėjo, kad klubas išsiskiria su trenerių štabe dirbusiu Andrew Antelidze.
25 metų gruzinas savo trenerystės kelią pradėjo būtent žalgiriečių organizacijoje. Jaunasis specialistas dirbo su klubo jaunimo sistemos komandomis – „Žalgiris-2” ir „Žalgiris-3”. 2023–2024 metų sezone kartvelas sulaukė paaukštinimo ir buvo įtrauktas į pagrindinės ekipos trenerių štabą, kur atliko vaizdo medžiagos analitiko bei asistento funkcijas.
Kauno klubas dėkoja A. Antelidze už atliktą darbą ir linki jam geriausios kloties tolimesniuose karjeros etapuose. Tuo tarpu „Žalgiris” jau pradėjo paieškas, siekdamas rasti tinkamą kandidatą į išvykusio specialisto poziciją.