Lietuvos krepšinio legenda Simas Jasaitis neketina kabinti sportbačių ant vinies. Nepaisant solidaus 44-erių amžiaus, patyręs puolėjas tęs savo įspūdingą karjerą.
Sicilijoje įsikūręs „Orlandina Basket” klubas paskelbė apie pratęstą bendradarbiavimą su lietuvių veteranu. Tai reiškia, kad Jasaitis Kapo d'Orlando mieste praleis jau ketvirtąjį sezoną iš eilės, ir toliau kovos trečiojoje Italijos lygoje.
Praėjusiame sezone lietuvis demonstravo puikią sportinę formą – per 33 rungtynes vidutiniškai aikštėje praleido 26 minutes ir pelnė 11 taškų. Ypač įspūdingai atrodė jo tolimieji metimai, kurių tikslumas siekė 44 procentus. Be to, veteranas fiksavo 5 atkovotus kamuolius, 1,4 rezultatyvaus perdavimo bei rinko 12,1 naudingumo balo.
„Orlandina Basket” sezoną baigė su 20 laimėjimų ir 16 nesėkmių. Komanda liko už atkrintamųjų varžybų borto vos dėl nepalankaus įmestų ir praleistų taškų skirtumo.
Jasaičio profesionalo kelias prasidėjo dar 2000-aisiais Vilniaus „Sakaluose”. Vėliau talentingas krepšininkas žaidė tokiuose garsiuose klubuose kaip Tel Avivo „Maccabi