M. Rubštavičius oficialiai tapo NCAA čempionato dalyviu – prisijungė prie Auburno universiteto

Auburno universiteto krepšinio programa „Tigers” patvirtino naują komandos narį – prie ekipos prisijungia lietuvių gynėjas Mantas Rubštavičius.

Komandos strategas Stevenas Pearlas išreiškė didelį pasitenkinimą nauju įsigijimu. Trenerio teigimu, 24 metų Lietuvos atstovas į universiteto komandą atneš vertingos patirties, kurią sukaupė žaisdamas profesionaliame krepšinyje.

Praėjusiame Lietuvos krepšinio lygos sezone M. Rubštavičius demonstravo solidžią statistiką – per vidutiniškai 15 aikštėje praleistų minučių jis fiksavo 7,5 taško, 2,5 atkovoto kamuolio bei 1,8 rezultatyvaus perdavimo vidurkius. Jo naudingumo balas siekė 8,4.

Eurolygoje lietuvio indėlis buvo žymiai kuklesnis – vos 4 minutės aikštėje leido surinkti 1,8 taško ir 0,6 atkovoto kamuolio vidurkius, o naudingumo rodiklis siekė 0,9 balo.

Iki šio sezono gynėjas vilkėjo Panevėžio „Lietkabelio” marškinėlius. Dar anksčiau krepšininkas įgijo tarptautinės patirties užsienyje, kai atstovavo Naujosios Zelandijos „New Zealand Breakers” ekipai.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Susiję straipsniai