Auburno universiteto krepšinio programa „Tigers” patvirtino naują komandos narį – prie ekipos prisijungia lietuvių gynėjas Mantas Rubštavičius.
Komandos strategas Stevenas Pearlas išreiškė didelį pasitenkinimą nauju įsigijimu. Trenerio teigimu, 24 metų Lietuvos atstovas į universiteto komandą atneš vertingos patirties, kurią sukaupė žaisdamas profesionaliame krepšinyje.
Praėjusiame Lietuvos krepšinio lygos sezone M. Rubštavičius demonstravo solidžią statistiką – per vidutiniškai 15 aikštėje praleistų minučių jis fiksavo 7,5 taško, 2,5 atkovoto kamuolio bei 1,8 rezultatyvaus perdavimo vidurkius. Jo naudingumo balas siekė 8,4.
Eurolygoje lietuvio indėlis buvo žymiai kuklesnis – vos 4 minutės aikštėje leido surinkti 1,8 taško ir 0,6 atkovoto kamuolio vidurkius, o naudingumo rodiklis siekė 0,9 balo.
Iki šio sezono gynėjas vilkėjo Panevėžio „Lietkabelio” marškinėlius. Dar anksčiau krepšininkas įgijo tarptautinės patirties užsienyje, kai atstovavo Naujosios Zelandijos „New Zealand Breakers” ekipai.