Madrido „Atletico” įsigijo ispanų gynėją iš „Bayer” gretų

Ispanijos sostinės klubas „Atletico” netrukus oficialiai pristatys naują žaidėją. Komanda sustiprins savo gynybinę liniją patyrusiu krašto gynėju.

Remiantis žinomo futbolo žurnalisto Fabrizio Romano informacija, į Madridą persikels Alejandro Grimaldo, iki šiol atstovavęs Vokietijos „Bayer” ekipai. Lėverkuzeno klubas sutiko parduoti futbolininką už 20 milijonų eurų sumą.

Derybos tarp klubų sėkmingai baigėsi dar praėjusią savaitę, kai abi šalys rado bendrą sutarimą. Su ispanų puolėju bus pasirašyta ilgalaikė sutartis, galiojanti iki 2029 metų vasaros.

30 metų sulaukęs Grimaldo „Bayer” gretose žaidė nuo 2023 metų. Per šį laikotarpį jis sužaidė 145 oficialias rungtynes ir į varžovų vartus pasiuntė tris kamuolius.

Pastarąjį sezoną ispanas demonstravo itin produktyvų žaidimą – per 46 susitikimus jis rezultatyviais veiksmais pasižymėjo net 14 kartų, kas yra puikus rodiklis krašto gynėjui.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Susiję straipsniai