Mančesterio klubas vėl atsisveikina su A. Onana – vartininkas grįžta į Turkiją

„Manchester United” ekipa nusprendė nedelsti ir dar vienam sezonui išleisti savo vartininką Andre Onaną. Kamerūnietis keliaus jau pažįstamu maršrutu.

Pasak gerai informuoto žurnalisto Fabrizio Romano, golmanas ir vėl rungtyniaus „Trabzonspor” gretose. Būtent šiame Turkijos klube jis praleido praėjusius metus.

Nors oficialios sutarties sąlygos kol kas lieka neviešinamos, šaltiniai teigia, kad Turkijos grandas už vartininko paskolą sumokės tam tikrą kompensaciją. Tikslios finansinės detalės turėtų paaiškėti artimiausiu metu.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Susiję straipsniai