Rusų bombos krito vos 5 km nuo Kostiuk šeimos namų: „Leisti rusams į olimpiadą – šiurpi klaida

Pasaulio taurė 2026

Tvarkaraštis

Geriausių rinkimai

Europos taurė

Kitos lygos

Lietuvos rinktinė

Moterų krepšinis

Tvarkaraščiai

Rezultatai

Pasaulio taurė 2026

Čempionų lyga

Europos lyga

Konferencijų lyga

Prancūzija

Kitos šalys

Tvarkaraščiai

Rezultatai

Grand Slam

ATP World Tour

ATP Challenger Tour

Ledo ritulys

Pasaulio čempionatas

Kiti čempionatai

Vandens sportas

Irklavimas

Kitas sportas

Lengvoji atletika

Karštos naujienos

Sporto įdomybės

Sportas linksmai

Sporto žmonės

Pasisemk įkvėpimo

Lažyboms 18+

Sportuojantiems

Vandens sportas

Kitas sportas

Karštos naujienos

Sportuojantiems

Grand Slam

ATP World Tour

ATP Challenger Tour

**Rungtynių rezultatai ir artėjančios dvikovos**

Pasibaigęs mačas (07-04, 20:00) – Pasaulio taurė: Kanada 0:3 Marokas

Pasibaigęs mačas (07-05, 00:00) – Pasaulio taurė: Paragvajus 0:1 Prancūzija

Pasibaigęs mačas (07-05, 18:45) – A Lyga: Šiauliai 0:3 Žalgiris

Pasibaigęs mačas (07-05, 23:00) – Pasaulio taurė: Brazilija 1:2 Norvegija

Pasibaigęs mačas (07-06, 04:00) – Pasaulio taurė: Meksika 2:3 Anglija

Pasibaigęs mačas (07-06, 18:45) – A Lyga: Sūduva 0:0 TransINVEST

Pasibaigęs mačas (07-06, 22:00) – Pasaulio taurė: Portugalija 0:1 Ispanija

Pasibaigęs mačas (vakar, 03:00) – Pasaulio taurė: JAV 1:4 Belgija

Pasibaigęs mačas (vakar, 19:00) – Pasaulio taurė: Argentina 3:2 Egiptas

Pasibaigęs po baudinių (vakar, 23:00) – Pasaulio taurė: Šveicarija 1(0):0(0) Kolumbija

**Būsimos rungtynės**

Rytoj, 23:00 – Pasaulio taurė: Prancūzija prieš Maroką

07-11, 19:00 – A Lyga: Kauno Žalgiris prieš Panevėžį

07-12, 00:00 – Pasaulio taurė: Norvegija prieš Angliją

07-12, 18:45 – A Lyga: TransINVEST prieš Bangą

07-12, 19:00 – A Lyga: Šiauliai prieš Hegelmann

07-13, 18:45 – A Lyga: Žalgiris prieš Sūduvą

07-18, 19:00 – A Lyga: Šiauliai prieš Kauno Žalgirį

07-19, 18:45 – A Lyga: Džiugas prieš Bangą

07-19, 19:00 – A Lyga: Žalgiris prieš TransINVEST

07-20, 18:45 – A Lyga: Sūduva prieš Hegelmann

Ukrainos teniso žvaigždė Marta Kostiuk aštriomis kritikos strėlėmis apipylė Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) sprendimą sušvelninti sankcijas Rusijos ir Baltarusijos atletams, atverdama jiems kelią į 2028 metų olimpines žaidynes. Pirmą kartą karjeroje Vimbldono pusfinalyje žaidžianti sportininkė kategoriškai atmetė tokį žingsnį, pavadindama jį neteisingu.

„Mano požiūris aiškus – tai tiesiog baisu. Laikau tai didžiuliu nukrypimu nuo sąžiningo žaidimo principų. Šimtu procentų nepritariu šiam sprendimui", – pareiškė M. Kostiuk.

Tenisininkė pažymėjo, kad panašią nuomonę išsakė ir nemažai kitų sportininkų, tačiau ji skeptiškai vertina galimybę, jog kas nors iš esmės pasikeis.

„Daugelis žmonių jau išreiškė savo poziciją šiuo klausimu ir taip pat tam prieštarauja. Nemanau, kad situacija keisis. Aš paprasčiausiai noriu išeiti į kortą ir, jei Dievas duos, nugalėti kiekvieną rusę, kurią sutiksiu olimpiadoje. Tai viskas, ką galiu padaryti", – kalbėjo M. Kostiuk.

Nuo pat Rusijos karinės agresijos prieš Ukrainą pradžios 2022-aisiais ukrainietė nuosekliai reiškia savo pilietinę poziciją ir išnaudoja viešumą, kad primintų pasauliui apie vykstantį karą jos tėvynėje. M. Kostiuk užsiminė, kad ketina šią temą aptarti su teniso valdymo institucijomis, tačiau tai darys tik pasibaigus Vimbldono varžyboms.

„Neabejoju, kad imsimės tam tikrų veiksmų, tačiau tikrai nesiruošiu to daryti prieš savo pusfinalio susitikimą. Galbūt plačiau šia tema pasisakysiu būdama Jungtinėse Valstijose arba kai turėsiu progą viską aptarti su savo komanda, kitomis žaidėjomis bei valdžios atstovais", – teigė M. Kostiuk.

Trečiadienį M. Kostiuk istoriškai žengė į Vimbldono pusfinalį, ketvirtfinalyje užtikrintai 6:3, 6:2 palaužusi italę Jasmine Paolini. Kovoje dėl vietos finale jos laukia čekė Linda Noskova. Pergalė šiame mače M. Kostiuk leistų tapti pirmąja Ukrainos tenisininke istorijoje, pasiekusia „Didžiojo kirčio" turnyro vienetų finalą. Pati sportininkė pabrėžė, kad toks laimėjimas būtų reikšmingas ne vien jos asmeninei karjerai, bet ir visai šaliai.

Nepaisant to, tenisininkė atvirai pripažino, kad visiškai atitrūkti mintimis nuo karo savo gimtinėje jai nepavyksta.

„Visiškai atsijungti nuo visko tikrai nelengva. Praėjusi savaitė buvo itin skaudi, kai įvyko pirmasis rimtas puolimas. Pirmadienį buvo sulygintos su žeme apie keturios gatvės su gyvenamaisiais namais. Visa tai nutiko vos penkių kilometrų atstumu nuo mano tėvų namų. Dar viena sunki naktis, daug aukų – nekaltų civilių, tarp jų ir vaikų. Tai tikrai nelengva pakelti. Stengiuosi sekti įvykius, bet kartu bandau neleisti, kad tai pernelyg stipriai atsilieptų mano pasirodymui aikštėje. Kiekviena diena kitokia. Tiesiog bandau su tuo susidoroti", – atviravo M. Kostiuk.

Vimbldono čempionato bendras prizų fondas siekia 64,2 mln. svarų sterlingų, o tai sudaro 74,21 mln. eurų. Turnyrą galima stebėti tiesiogiai per „Go3" televiziją.

Portalo informacijos naudojimas žiniasklaidos priemonėse ar interneto svetainėse be išankstinio rašytinio leidimo yra draudžiamas.

DISKUSIJOS SKILTIS

Naujausi komentarai

Geriausiai įvertinti komentarai

Komentuoti leidžiama tik užsiregistravusiems vartotojams. Norint palikti komentarą, būtina prisijungti prie paskyros.

Prisijungimas

Publikuoti

Rodyti daugiau komentarų

Komentuoti gali tik registruoti naudotojai. Prašome prisijungti, jei norite dalyvauti diskusijoje.

Prisijungimas

Publikuoti

Rodyti daugiau komentarų

KREPŠINIO NAUJIENOS

Lietuvos moterų krepšinio rinktinė aštuntfinalyje įveikė Vokietijos ekipą ir pateko į geriausių aštuonių Europos komandų gretas!

Wrighto debiutas Barselonos klube gali būti atidėtas – svarstomi alternatyvūs sprendimai.

**KREPŠINIO NAUJIENOS**

Europos krepšinio čempionato aktualijos
NBA žinios
Eurolygos apžvalgos
LKL įvykiai
Europos taurės informacija

**FUTBOLO NAUJIENOS**

Čempionų lygos aktualijos
Anglijos „Premier" lygos apžvalgos
Ispanijos „La Liga" žinios
Lietuvos „A lygos" įvykiai
Vokietijos „Bundesliga" naujienos
Italijos „Serie A" apžvalgos
Prancūzijos „Ligue 1" aktualijos

**DVIKOVŲ SPORTO NAUJIENOS**

Bokso apžvalgos
MMA žinios
Kitų dvikovų sporto šakų aktualijos

**TENISO NAUJIENOS**

**VANDENS SPORTO NAUJIENOS**

**REGBIO NAUJIENOS**

**TINKLINIO NAUJIENOS**

**KREPŠINIO TVARKARAŠČIAI**

Europos krepšinio čempionato kalendorius
LKL rungtynių grafikas
Eurolygos tvarkaraštis

**FUTBOLO TVARKARAŠČIAI**

EURO 2024 rungtynių kalendorius
Čempionų lygos grafikas
Anglijos „Premier" lygos tvarkaraštis
Ispanijos „La Liga" kalendorius
Lietuvos „A lygos" rungtynių grafikas
Vokietijos „Bundesliga" tvarkaraštis
Italijos „Serie A" kalendorius
Prancūzijos „Ligue 1" rungtynių grafikas

KREPŠINIO REZULTATAI

FUTBOLO REZULTATAI

Čempionų lygos rezultatai

Anglijos „Premier" lygos rezultatai

Ispanijos „La liga" rezultatai

Lietuvos „A lygos" rezultatai

Vokietijos „Bundesliga" rezultatai

Italijos „Serie A" rezultatai

Prancūzijos „Ligue 1" rezultatai

KREPŠINIO LENTELĖS

###### FUTBOLO LENTELĖS

Anglijos „Premier" lygos turnyrinė lentelė

Ispanijos „La liga" turnyrinė lentelė

Lietuvos „A lygos" turnyrinė lentelė

Vokietijos „Bundesliga" turnyrinė lentelė

Italijos „Serie A" turnyrinė lentelė

Prancūzijos „Ligue 1" turnyrinė lentelė

###### REKOMENDUOJAME

SMS kreditai

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Susiję straipsniai
Skaityti daugiau
Prancūzijos teniso legenda Tsonga prieš atsisveikinimo dvikovą su Berankiu: apie sunkiausią varžovą, karjeros pabaigos skausmą ir lietuvio svarbą
Buvusi pasaulio penktoji raketė Jo-Wilfried Tsonga pirmą kartą lankosi Vilniuje, kur kovo 28-ąją sužais atsisveikinimo mačą su Ričardu Berankiu. Prancūzas atvirai pasakojo apie sunkų karjeros pabaigos laikotarpį ir įvardijo Andy Murray kaip sudėtingiausią savo varžovą.