Šiauliečiai sensacingai palaužė „Sūduvą” po atsitiesimo

TOPLYGOS vienuoliktajame ture žiūrovai išvydo dar vieną netikėtą posūkį. FA „Šiauliai” savo aikštėje pranoko Marijampolės „Sūduvą” rezultatu 2:1, nors pirmajame kėlinyje atsiliko.

Pradinę persvarą svečiai įgijo 21-ąją susitikimo minutę. Faustas Steponavičius gavo perdavimą iš gynybos zonos, atitrūko nuo varžovų ir nuginklavo vartininką Gustą Baliutavičių.

Šeimininkams smūgį sudavė ir nenumatytos aplinkybės – į rikiuotę grįžęs komandos kapitonas buvo priverstas palikti aikštę, o tarp stulpų jį pakeitė Paulius Linkevičius.

Manto Kuklio auklėtiniai antrąją sezono pergalę pasiekė panašiu scenarijumi kaip ir pirmąją – vėl prisikėlę iš rezultatyvinio deficito. 52-ąją minutę Patrikas Pranckus įsibėgėjęs suvienodino rezultatą, o likus šešioms minutėms iki pabaigos Karolis Žebrauskas tiksliu smūgiu po perdavimo į baudos aikštelę išplėšė pergalę.

Po šio mačo šiauliečiai su 11 taškų kraitėlyje pakilo į septintąją turnyrinės lentelės poziciją. „Sūduva

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Susiję straipsniai