Likus kelioms dienoms iki svarbaus TOPLYGOS susitikimo Kaune, FA „Šiauliai” gretose įvyko pokyčių. Klubas ir Sammy Skytte šalių sutarimu nutraukė kontraktą.
Danijos pilietybę turintis futbolininkas prie Šiaulių ekipos prisijungė šių metų kovą. Per šį laikotarpį jis apsivilko geltonai juodus marškinėlius devyniose rungtynėse, tačiau įvarčiais ar rezultatyviais perdavimais pasižymėti nepavyko.
Futbolo akademijos „Šiauliai” vadovybė dėkoja žaidėjui už bendradarbiavimą ir linki geriausios kloties būsimuose karjeros iššūkiuose.