Šiaulių klubas išsiskyrė su danų futbolininku S. Skytte

Likus kelioms dienoms iki svarbaus TOPLYGOS susitikimo Kaune, FA „Šiauliai” gretose įvyko pokyčių. Klubas ir Sammy Skytte šalių sutarimu nutraukė kontraktą.

Danijos pilietybę turintis futbolininkas prie Šiaulių ekipos prisijungė šių metų kovą. Per šį laikotarpį jis apsivilko geltonai juodus marškinėlius devyniose rungtynėse, tačiau įvarčiais ar rezultatyviais perdavimais pasižymėti nepavyko.

Futbolo akademijos „Šiauliai” vadovybė dėkoja žaidėjui už bendradarbiavimą ir linki geriausios kloties būsimuose karjeros iššūkiuose.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Susiję straipsniai