Sirgaliai siūlo išeitį iš krizės: duokite šansą lietuviams ir pralaimėjimai nebeskaudės

Vilniaus „Žalgiris” niekaip negali išbristi iš rezultatyvumo duobės ir pasiekti optimalios sportinės formos.

Sostinės ekipa ne tik stringa šalies pirmenybėse, bet ir vakar patyrė skaudų smūgį LFF taurės varžybose – netikėtai 1:2 kapitulavo prieš Mažeikių „Atmosferą”.

Po šio gėdingo pralaimėjimo socialiniai tinklai užvirė nuo aštrios sirgalių kritikos, tačiau vienas fanas pasidalino konstruktyviu požiūriu į susidariusią situaciją.

„Pralaimėjimas pralaimėjimui nelygu. Pastarąsias 6 rungtynes „Žalgiris” neiškovojo nė vienos pergalės. Tačiau pažvelkime į sudėtis: mače su „TransInvest” aikštėje buvo 10 legionierių, prieš „Hegelmann” – 9, susitikime su „Kauno Žalgiriu” – 9, kovoje su „Riteriais” – 9, prieš „Bangą” – 8, o dvikovoje su „Atmosfera” – taip pat 8.

Ką tai parodo? Kad komandoje yra įsigiję arba palikę iš praėjusio sezono itin silpni užsieniečiai, kurie be reikalo blokuoja vietas vietiniams futbolininkams.

Bendraujant su kitais aistruoliais paaiškėjo, kad ne vienas pritartų, jog reikėtų atsikratyti bent kelių tokių žaidėjų ir suteikti galimybę perspektyviems lietuviams. Tuomet išnyktų ir nepasitenkinimas, nes visi suprastų – ugdoma nacionalinės rinktinės ateitis. Nesėkmės tuomet nebekeltų tokio skausmo

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts