Šiąnakt akistatoje prieš „Nuggets“ išnykęs J.Valančiūnas ir progos neišnaudojęs D.Sirvydis

Skirtinga naktis NBA lietuviams

Ankstyvą antradienio rytą, stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje skirtingus pasirodymus surengė dvi lietuvių atstovaujamas ekipos.

Vakarų konferencijos susitikime Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ ekipa nesugebėjo sustabdyti įsibėgėjusio „Nuggets“ traukinio ir išvykoje patyrė skaudų pralaimėjimą. Lietuvio klubas pralaimėjo visus keturis rungtynių kėlinius (18:21, 35:37, 22:27, 21:35) ir triuškinančiu rezultatu 96:120 turėjo pripažinti aikštės šeimininkų pranašumą.

Pagrindinis Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas šiose rungtynėse nei iš tolo neprilygo „Nuggets“ ekipos žvaigždei Nikola Jokičiui. Lietuvis per 23 aikštelėje praleistas minutes į varžovų krepšį įmetė tik 13 taškų, atkovojo vos 3 atšokusius kamuolius ir tris kartus prasižengė bei vieną sykį suklydo.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Michaelas Porteris ir ankščiau minėtas Nikola Jokičius. M.Porteris pelnė 31 tašką bei atkovojo 7 atšokusius kamuolius, o jam puikiai talkinęs serbas į savo asmeninę sąskaitą įsirašė 24 pelnytus taškus net 15 atkovotų kamuolių bei 5 rezultatyvius perdavimus.

Kitas lietuvio atstovaujamas klubas – Detroito „Pistons“ rytų konferencijos rungtynėse pademonstravo kiek kitokį rezultatą. Dwane‘o Casey auklėtiniai namuose rezultatu 100:86 įveikė Atlantos „Hawks“ ekipą.

Pralaimėjusiai ir be savo lyderių žaidusiai „Hawks“ komandai tai buvo pačios nerezultatyviausios sezono rungtynės. Dėl traumų nukraujavusi ekipa pataikė tik 39 procentus metimų tarp kurių vos 4 taiklūs tritaškiai iš 27 galimų. Taip pat reikėtų paminėti, kad svečiai iš Atlantos visą paskutinį rungtynių kėlinį žaidė sudėtyje turėdama vien atsarginius žaidėjus.

Deividas Sirvydis šiose rungtynėse šansą gavo ir aikštelėje pasirodė, kai iki rungtynių pabaigos buvo likę žaisti kiek daugiau nei 2 minutės, o per jam suteiktą laiką pasižymėti nesugebėjo.