Stambulo „Bešiktaš” grįžta į Eurolygą: turkų klubas pakeis finansinių problemų kamuojamą „Monaco”

Eurolyga kitą sezoną sulauks naujo dalyvio – Stambulo „Bešiktaš” klubas oficialiai tapo elitinio turnyro naujoku.

Monako ekipa dėl rimtų finansinių sunkumų priversta žengti žingsnį atgal ir kitą sezoną rungtyniauti Europos taurėje. Tuo tarpu turkų grandas, praėjusį sezoną tapęs Europos taurės sidabro medalių laimėtoju, po ilgos 13 metų pertraukos grįžta į stipriausią Senojo žemyno klubinę lygą.

Per šį ilgą laikotarpį „Bešiktaš” kaupė patirtį įvairiuose tarptautiniuose turnyruose – šešis sezonus praleido Europos taurėje, penkis kartus dalyvavo FIBA Čempionų lygoje, dar du sezonus žaidė FIBA Europos taurėje.

Ateinantį sezoną Eurolygoje susiklostys įdomi situacija – Stambulas turės net tris atstovus prestižiniame turnyre. Kartu su „Bešiktaš” Turkijos didmiesčiui atstovaus tradiciniai grandai „Fenerbahče” ir „Anadolu Efes”.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Susiję straipsniai