Į elitinę Eurolygą sugrįžtanti Stambulo „Bešiktaš” ekipa aktyviai ieško pastiprinimo įžaidėjo pozicijoje. Klubas užmezgė kontaktus su laisvu agentu.
Pasak turimų duomenų, turkų klubas derasi su Scottie Wilbekinu. Amerikiečių kilmės krepšininkas turi ir Turkijos pilietybę, todėl vietos čempionate jis būtų traktuojamas kaip vietinis žaidėjas – tai didelis privalumas komandai.
33-ejų ir 188 cm ūgio gynėjas pastaruosius metus praleido didžiųjų „Bešiktaš” konkurentų – „Fenerbahče” – gretose. Prie šio Stambulo klubo jis prisijungė 2022 metais, tačiau šių metų kovo pabaigoje sutartis buvo nutraukta.
Praėjęs sezonas S.Wilbekinui susiklostė itin nesėkmingai – trauma privertė praleisti beveik visas 2024–2025 metų rungtynes. Eurolygoje jis spėjo sužaisti vos 6 susitikimus, per kuriuos vidutiniškai aikštėje praleisdavo 15 minučių. Per tą laiką amerikietis pelnydavo 7,7 taško, sugriebdavo 0,7 atšokusio kamuolio, atlikdavo 1,3 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 5,8 naudingumo balo.