Jaunasis Švedijos futbolininkas Lucasas Bergvallas ryžosi kardinaliam žingsniui savo profesinėje karjeroje.
Pasak žinomo žurnalisto Davido Ornsteino, vos 20-ies sulaukęs saugas artėjančią vasarą ketina atsisveikinti su Londono „Tottenham” ekipa.
Šį sprendimą priėmė pats žaidėjas, kuris abejoja savo perspektyvomis Roberto De Zerbi vadovaujamame klube.
BBC informuoja, kad talentingas švedas jau patraukė ne vieno klubo akį – juo domisi tiek „Premier” lygos atstovai, tiek kitos Europos pirmenybės.
Šiuo metu aktyviausiai dėl vidurio saugo teirautis ėmėsi „Aston Villa” bei „Nottingham Forest” komandos.