Lietuvos sidabro medalių laimėtojai pradėjo ruoštis naujam sezonui ir paskelbė apie pirmąjį pastiprinimą. Utenos klubas į savo gretas priėmė 31 metų ir 199 cm ūgio puolėją Justą Furmanavičių.
Su krepšininku sutartis pasirašyta dvejiems metams – iki 2027–2028 m. sezono pabaigos.
Praėjusį sezoną J. Furmanavičius rungtynavo Panevėžio „Lietkabelio” gretose. „Betsson” remiamoje Lietuvos krepšinio lygoje per 24 minutes aikštėje jis vidutiniškai pelnydavo 7,5 taško (tritaškiai – 32,9 proc., dvitaškiai – 45,1 proc., baudos – 72 proc.), sugriebdavo 3,1 kamuolio, atlikdavo 1,2 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 8,2 naudingumo balo.
„Šį krepšininką stebėjome jau keletą vasarų, tačiau dabar turėjome rimtą pranašumą – Laimoną Eglinską. Būtent jo vadovaujamas šis žaidėjas padarė milžinišką progresą, tad tikimės, kad bendras darbas vėl atneš puikių rezultatų. Justas – patyręs ir kovingos dvasios krepšininkas, kurio fiziniai duomenys atitinka Čempionų lygos reikalavimus. Esu įsitikinęs, kad jis bus svarbus mūsų ekipos stiprinimas, siekiant būti konkurencingiems visuose turnyruose