Valensijos ekipa į savo gretas sugrąžino jaunąjį talentą iš NCAA

Ispanijos krepšinio grandas „Valencia” aktyviai ruošiasi būsimam sezonui ir jau pradėjo stiprinti savo gretas. Klubas oficialiai paskelbė apie jauno gynėjo sugrįžimą į komandą.

Dvidešimtmetis 197 cm ūgio Luca Mari vėl vilkės Valensijos marškinėlius. Šis perspektyvus krepšininkas yra tikras klubo auklėtinis, užaugęs oranžinių-juodų sistemoje.

Praėjusį sezoną jaunasis ispanas praleido už Atlanto, kur tobulino savo įgūdžius prestižinėje NCAA lygoje. Vermonto universiteto gretose L.Mari vidutiniškai per rungtynes praleisdavo po 20 minučių, per kurias įmesdavo 4,9 taško, sugriebdavo 4 atšokusius kamuolius ir atlikdavo 1,7 rezultatyvaus perdavimo.

Gynėjas Valensijos klubui oficialiai priklauso nuo 2022 metų, o jo kontraktas galioja iki 2025-ųjų. Per ankstesnį periodą komandoje jaunuolis jau spėjo paragauti ir Eurolygos krepšinio, sulaukęs keleto progų pasirodyti aukščiausiame Europos klubinio krepšinio lygyje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Susiję straipsniai