Vilerbano ekipa atsisveikino su centru – B.Vautier keliasi pas M.Normantą į Bilbao

ASVEL klubas tęsia ryžtingą komandos pertvarką ir nevengia nutraukti sutarčių net su tais krepšininkais, kurie turėjo galiojančius kontraktus.

Prancūzijos grandas oficialiai pranešė apie išsiskyrimą su centru Bastienu Vautier. Klubas padėkojo krepšininkui už profesionalumą ir atsidavimą, palinkėdamas sėkmės naujame etape. Aukštaūgis rungtyniaus Ispanijos „Surne Bilbao” ekipoje, kur jau žaidžia lietuvis Margiris Normantas.

27-erių metų ir 210 cm ūgio prancūzas praėjusiame Eurolygos sezone per 13 žaidimo minučių vidutiniškai pelnydavo 5,7 taško, atkovodavo 2,7 kamuolio, atlikdavo 0,7 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 5,1 naudingumo balo.

Vilerbano komanda išgyveno itin sudėtingą sezoną – pasiekusi vos 8 pergales per 38 rungtynes, ASVEL užėmė paskutinę vietą Eurolygoje. Nesėkmės persekiojo ir šalies čempionate, kur klubui nepavyko patekti į atkrintamąsias.

Ženkliai finansines galimybes didinantis Prancūzijos klubas siejamas su žvaigždžių vardais, tačiau kol kas viešai skelbiama tik apie išvykstančius žaidėjus. Prieš pertvarkos pradžią galiojančias sutartis turėjo vos trys krepšininkai, o dabar tokiu liko vienintelis Bodianas Massa – atsisveikinta ir su B.Vautier, ir su Armeliu Traore.

Bilbao ekipa praėjusį sezoną pasiekė puikių rezultatų – triumfavo FIBA Europos taurės turnyre ir grįžo į Ispanijos lygos atkrintamąsias varžybas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Susiję straipsniai