Moterų Eurolyga oficialiai patvirtino 2026–2027 metų sezono dalyvių sąrašą. Vilniaus „Kibirkštis” klubas pateko tarp dvylikos ekipų, kurios varžysis atrankos turnyre dėl galimybės patekti į prestižinį turnyrą.
Tiesiogiai į grupių etapą pakviesta dvylika stipriausių Europos klubų, o likusios dvylika komandų turės įrodyti savo pajėgumą atrankos varžybose. Lietuvos čempionės šiame etape jau turi patirties – praėjusį sezoną sostinės klubas susitiko su Buržo „Tango” ekipa. Namų arenoje vilnietės šventė pergalę 75:64, tačiau atsakomosios rungtynės Prancūzijoje baigėsi skaudžiu 59:89 pralaimėjimu, kuris užtrenkė duris į pagrindinį turnyrą.
Prancūzijos atstovės tuomet sėkmingai žengė toliau ir sezone finišavo dešimtoje pozicijoje. Turnyro čempionėmis tapo Stambulo „Fenerbahče” krepšininkės.
Tiesiogiai į grupių etapą pateko: Atėnų „Athinaikos