Žalgiriečiai triuškinančia pergale prasibrovė į LFF taurės pusfinalį

Kauno „Žalgirio” ekipa sėkmingai užbaigė birželio mėnesio kovas ir užsitikrino vietą LFF taurės pusfinalyje. Laikinojo stratego Algio Jankausko auklėtiniai ketvirtfinalio mače svečiuose 3:0 (1:0) sutriuškino Vilniaus BFA futbolininkus.

Pirmoji reali proga atsirado jau 18-ąją minutę, kai puolėjas Davis Ikauniekas atsidūrė akis į akį su vartininku, tačiau realizuoti momento neįstengė.

Vilniečiai buvo įmušę į varžovų vartus, vis dėlto teisėjai įvarčio nepripažino užfiksuoję nuošalę.

32-ąją minutę kauniečiai sužaidė pavyzdinę kontrataką – Motiejus Burba tiksliai perdavė kamuolį Leo Ribeiro, o šis elegantiško smūgio dėka pranašumą pelnė „Žalgiriui”.

Praėjus vos kelioms minutėms žaliai balti turėjo progą praplėsti atotrūkį, tačiau D. Ikaunieko mėginimas nuskriejo aukščiau vartų.

Antrasis kėlinys prasidėjo itin sparčiai Lietuvos čempionams. Baudos aikštelėje atšokusį kamuolį į tinklą pasiuntė Nosa Edokpoloras, išplėsdamas persvarą iki 2:0.

70-ąją minutę savo vertę įrodė ir vartininkas Deivis Mikelionis, atrėmęs pavojingą smūgį į apatinį vartų kampą.

78-ąją minutę savo šansą gavo komandoje debiutavęs Haris Kadričius, tačiau jo smūgį neutralizavo varžovų golkiperis.

87-ąją minutę H. Kadričius laimėjo kovą ore ir idealiai išvedė Motiejų Burbą, kuris tiksliu smūgiu pastatė galutinį tašką – 3:0.

Pusfinalyje „Žalgiris” išvykoje susitiks su nugalėtoju iš Telšių „Džiugo” ir FA „Šiauliai” poros.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Susiję straipsniai