Antradienį vykusiose UEFA Čempionų lygos rungtynėse tarp Lisabonos „Benfica” ir Madrido „Real” įsiplieskė nemalonus incidentas, aptemdęs futbolo šventę.
Antrojo kėlinio metu žaidimas buvo nutrauktas maždaug aštuonias minutes. Priežastis – „Real” puolėjas Vinicius kreipėsi į arbitrą ir pranešė apie rasistinio pobūdžio įžeidimus, kuriuos jam esą adresavo varžovų komandos futbolininkas Gianluca Prestianni.
Pasibaigus susitikimui, „Benfica” vyriausiasis treneris Jose Mourinho išsakė savo poziciją ir neslėpė kritikos brazilų žvaigždės atžvilgiu.
„Kalbėjausi su Viniciumi ir pasakiau, kad jo įvarčio šventimas galėjo būti visai kitoks. Šio klubo legenda yra Eusebio – taip pat tamsiaodis futbolininkas. „Benfica” tikrai nėra rasistiškas klubas








