Vilkyčių ralio kroso etapas artėja: Sidabrai ruošia techniką, Zavarskis svarsto startą su lūžusiu riešu

Liepos 5 dieną Vilkyčių automobilių sporto kompleksas taps Latvijos ir Lietuvos ralio kroso čempionato trečiojo etapo arena. Praėjus dviem lenktynėms Latvijoje ir Lenkijoje, kova dėl bendrosios įskaitos taškų vis labiau įsibėgėja. Sportininkai į Vilkyčius atvyksta ne vien dėl etapo nugalėtojo titulo – jiems svarbu stiprinti pozicijas metinėje klasifikacijoje.

BMW RX3000 klasėje po dviejų etapų dominuoja Lukas Sidabras, triumfavęs abiejose sezono pradžios lenktynėse. Jo brolis Mantas Sidabras, nepaisant nesėkmės Lenkijoje, išlieka vienu rimčiausių pretendentų į aukščiausias vietas „Super 2000” kategorijoje.

Nors oficialių paraiškų broliai Sidabrai dar nebuvo pateikę, „Izoton Sport” komanda organizatoriams patvirtino – abu lenktynininkai Vilkyčiuose tikrai dalyvaus.

Luko Sidabro pasiruošimas vyksta be didesnių rūpesčių – iš Lenkijos etapo komanda grįžo be rimtų techninių nesklandumų. Visiškai kitokia padėtis Manto Sidabro garaže. Šiuo metu jo „Honda Civic” montuojamas naujas jėgainė, kurią planuota įdiegti dar sezono pradžioje, tačiau tuomet pritrūko laiko užbaigti darbus.

„Registracijos dar nepateikėme, bet tikrai startuosime. Brolio reikalai sudėtingesni. Variklis vis dar montuojamas, šią savaitę turėtų keliauti reguliuoti ant stendo. Kol kas jėgainė net nepajungta. Manau, darbai tęsis iki pat paskutinės akimirkos. Tai naujas variklis, kurio nespėjome sumontuoti prieš sezono startą, todėl dedame dabar. O mano BMW jau paruoštas. Pats šiuo metu keliauju į Austriją stebėti Formulės-1 lenktynių. Automobilis puikioje būklėje, daug ruošti nereikėjo. Labai nekantrauju dėl Vilkyčių – man ši trasa labai patinka. Nepaprastai smagu lenktyniauti prieš namų publiką

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Susiję straipsniai