Vokietijos trečiosios lygos klubas „Hammer Eisbaren” oficialiai paskelbė apie naują įsigijimą – būsimą sezoną komandos gretas papildys 25 metų lietuvių gynėjas Mantas Stankius.
1,89 m ūgio ledo ritulininkas į Vokietijos klubą atvyksta su solidžiu bagažu – tiek tarptautinių turnyrų, tiek „Oberliga” lygos patirtimi. Būtent šie faktoriai turėtų sustiprinti ekipos gynybinę liniją.
Klubo sporto direktorius ir vyriausiasis treneris Tobias Stolikowski džiaugėsi naujuoju įsigijimu: „Mantas pasižymi puikiais fiziniais duomenimis – jis aukštas ir tvirtas gynėjas. Praėjusį sezoną jis koncentravosi į studijas ir palaikė fizinę formą, laukdamas Vokietijos pilietybės suteikimo. Esame patenkinti, kad jis nusprendė prisijungti būtent prie mūsų – tai abipusiai naudingas sprendimas.”
Pats M. Stankius naująjį karjeros etapą vertina pozityviai ir su entuziazmu: „Esu labai laimingas tapęs šios komandos dalimi. Manau, kad jaunų ir patyrusių žaidėjų mišinys suteiks galimybių visiems augti ir tobulėti. Tikiu, kad kartu pasieksime puikių rezultatų.”