„La Liga” vadovas kaltina Karališkąjį klubą nuolatiniu konfrontavimu

Ispanijos futbolo lygos vadovas Javieras Tebasas ir toliau nesibodi aštriai pasisakyti apie kai kuriuos čempionato grandus, kurie, jo manymu, kelia problemų visai pirmenybėms.

Šįkart kritikos strėlės nukrypo Madrido „Real” gretų link. Lygos prezidentas pareiškė, kad būtent Karališkasis klubas, o ne „Barcelona", yra tikrasis neramumų .

„Real" ekipa, pasak valdininko, nuolat konfrontuoja su visais – tiek su savo amžinaisiais varžovais iš Katalonijos, tiek su rungtynių arbitrais. Tebasas tvirtina, kad klubas priešinasi absoliučiai viskam.

Lygos vadovas taip pat atkreipė dėmesį į tai, kad remiantis keliais teisėjavimo netikslumus, užfiksuotais dar 2017-aisiais ir 2019-aisiais metais, dabar bandoma formuoti nuomonę apie neva šališkus arbitrus.

„Tai itin pavojinga situacija, nes tokiu būdu visuomenei peršama melaginga informacija", – savo poziciją išdėstė J. Tebasas.",
"excerpt": "Ispanijos „La Liga” prezidentas Javieras Tebasas pareiškė, kad Madrido „Real” klubas konfrontuoja su visais – nuo „Barcelonos” iki teisėjų. Valdininko teigimu, bandymai remtis senomis arbitrų klaidomis yra pavojingas melas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts