Oficialu: atšauktos kitą savaitę vykti turėjusios Čempionų ir Europos lygų rungtynės

UEFA oficialiame pranešime nurodo, kad atšaukia visas kitą savaitę turėjusias vykti Čempionų ir Europos lygos rungtynes.

Kitą savaitę turėjo įvykti paskutines ketverios atsakomosios Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynės. Dviejų rungtynių likimas jau buvo aiškus ketvirtadienį – karantinas buvo paskelbtas Madrido "Real" ir Turino "Juventus" klubuose.

Europos lygoje šią savaitę jau neįvyko dvejos rungtynės tarp Italijos ir Ispanijos komandų. Kitos šešerios vyko pagal planą, tačiau atsakomųjų rungtynių taip pat reikės palaukti.

Dėl to, kad atsakomieji mačai kitą savaitę nebus žaidžiami, taip pat atšaukta abiejų turnyrų ketvirtfinalio burtų traukimo ceremonija.

Galutinis abiejų turnyrų ir 2020 m. Europos čempionato likimas turėtų paaiškėti antradienį, kai bus surengta visų futbolo federacijų ir asociacijų video konferencija.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts