J. Valančiūno galingas žaidimas ir šaltakraujiškumas pratęsime padėjo „Raptors“ iškovoti pergalę (VIDEO)

Toronto „Raptors“ ekipa iškovojo jau 11-ąją pergalę iš eilės, tačiau dėl šios teko pavargti kur kas labiau. „Raptors“ tik po pratęsimo 122:115 palaužė Dalaso „Mavericks“ krepšininkus.

Likus 13 sekundžių iki pratęsimo pabaigos aikštėje pasirodė Jonas Valančiūnas, o „Raptors“ tuomet pirmavo 117:115.

„Mavericks“ tada tyčia ir prasižengė prieš J. Valančiūnas. Vidurio puolėjas pataikė tik pirmąjį baudos metimą, tačiau „Raptors“ atkovojo kamuolį, o Dalaso klubas ir vėl pažeidė taisykles prieš lietuvį. Tada jau J. Valančiūno ranka nedrebėjo.

„Mavericks“ per 5 sekundes nespėjo išsimesti kamuolio ir po to dar kartą prasižengė prieš J. Valančiūną. Lietuvis sumetė abi baudas, pelnė penktąjį tašką per 10 sekundžių ir įtvirtino „Raptors“ pergalę.

Šiose rungtynėse aukštaūgis per 23 minutes pelnė 21 tašką (7/9 dvit., 7/8 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, kartą suklydo ir triskart prasižengė.

Ketvirtajame kėlinyje „Mavericks“ vienu metu pirmavo 101:93, tačiau tada DeMaras DeRozanas pasistengė, kad šio deficito neliktų, o likus 75 sekundėms rezultatas tapo lygus. Per likusį laiką komandos nesugebėjo pelnyti taškų ir keliavo į pratęsimą.

„Raptors“ šiose rungtynėse žaidė be Kyle‘o Lowry, kuriam buvo suteikta poilsio.

„Raptors“ ekipoje D. DeRozanas pelnė 29 taškus, J. Valančiūnas 21, Delonas Wrightas 15, Fredas VanVleetas 14 (8 rez. perd.), Serge‘as Ibaka ir Pascsalis Siakamas po 12.

„Mavericks“ komandoje Harrisonas Barnesas pelnė 27 taškus, Dennisas Smithas pridėjo 19, J.J. Barea 18, o Yogi Farrellas 12.