Galingas Tubelio žaidimas vainikuotas penkta pergale paeiliui

Nacionalinėje koledžo atletų asociacijoje (NCAA) dar vieną įsimintiną pasirodymą surengė Ąžuolas Tubelis. Lietuvio atstovaujama Arizonos „Wildcats“ (5-0) ekipa 80:62 (37:19, 43:33) nugalėjo Mičigano „Wolverines“ (3-2) krepšininkus ir pratęsė pergalių seriją iki penkių iš eilės.

Ąžuolas Tubelis rungtynėse buvo arti dvigubo dublio. Lietuvis prie pergalės pridėjo 13 taškų (5/7 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 8 atšokusius kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Tuo tarpu krepšininko brolis Tautvilas Tubelis į savo sąskaitą įsirašė 2 taškus.

Nors rungtynes geriau pradėjo Mičigano krepšininkai, tačiau Tubelio atstovaujama „Wildcats“ įpusėjus pirmajam kėliniui persvėrė rezultatą ir neilgai trukus turėjo jau ir dviženklį pranašumą. Antrojo kėlinio pabaigoje ant parketo žengus Ąžuolui Tubeliui Arizonos ekipos pranašumas išaugo iki rekordinio 20 taškų.

Rezultatyviausiai Arizonos ekipos gretose pasirodė Christianas Koloko, kuris pelnė 22 taškus (8/13 dvit., 6/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Wildcats“: Christianas Koloko 22, Bennedictas Mathurinas 16, Ąžuolas Tubelis ir Dalenas Terry po 13.

„Wolverines“: Elis Brooksas 14, Hunteris Dickinsonas 11, Brandonas Johnsas 7.