„Rytas“ nesunkiai susitvarkė su „Pieno Žvaigždėmis“

Vilniaus „Rytas“ (12-1) Lietuvos krepšinio lygoje pratęsė pergalingą seriją. Giedriaus Žibėno auklėtiniai namuose 91:75 (22:15, 24:11, 23:21, 22:28) nugalėjo Pasvalio „Pieno Žvaigždžių“ (2-12) ekipą ir iškovojo jau devintąją pergalę iš eilės.

Vilniečiai į priekį atitrūko jau pirmojoje rungtynių pusėje, kai surengę puikią atkarpą į rūbinę žengė turėdami 20 taškų pranašumą. Po pertraukos žaidimas kardinaliai nesikeitė, šeimininkai ir toliau išlaikė solidžią persvarą, o naujų vėjų taip ir nebeatnešę „Pieno Žvaigždžių“ krepšininkai buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą.

Šiose rungtynėse Vilniaus „Ryto“ vedliu tapo Vaidas Kariniauskas, kuris per 21 ant parketo praleistą minutę pelnė 13 taškų (6/9 dvit., 0/2 trit., 1/3 baud.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Sekančiose rungtynėse vilniečiai susitiks su Alytaus „Dzūkija“, tuo tarpu Pasvalio „Pieno Žvaigždės“ stos į kovą prieš Kėdainių „Nevėžio“ ekipą.