Naujasis „Žalgirio“ treneris oficialiai prisistatė Lietuvos publikai

Jure Zdovcas

Antradienį Kauno „Žalgiris“ oficialiai pristatė naująjį savo vyriausiąjį strategą Jure Zdovcą, kuris poste pakeitė praėjusį penktadienį atleistą ir Lietuvą jau palikusį Martiną Schillerį.

Žurnalistų ir kamerų apsuptyje 54 metų slovėnas, kadaise turėjęs itin sėkmingą krepšininko karjerą, buvo nusiteikęs pozityviai ir teigė, kad ketina keisti Lietuvos čempionų žaidimo filosofiją ir padaryti ją sau artimesne.

Treneris teigė, kad labai nustebo gavęs „Žalgirio“ kvietimą prisijungti prie komandos, juolab tokioje ankstyvoje sezono stadijoje, kuomet ekipa patyrė vos 2 pralaimėjimus. Nepaisant to, dėl teigiamo atsakymo nedvejojęs nė akimirkos:

„Kai gauni kvietimą iš tokios komandos kaip „Žalgiris“, kurią puikiai pažįstu visą karjerą, ilgai negalvoji. Treneris yra kviečiamas išspręsti problemas, ne jas kurti. Sau visada keliu aukštus tikslus, laimėti kiekvienas rungtynes, o „Žalgiris“ yra komanda, kuri privalo turėti tokį tikslą, patekti į atkrintamąsias. Visoms komandoms Eurolygoje tai yra sudėtinga, daug iššūkių, traumų, tas pats COVID vis dar yra ore. Bet mes pasistengsime padaryti geriausia, ką galime.“

Net 10 metų jokio Eurolygos klubo netreniravęs J. Zdovcas teisinosi, kad slovėnų treneriui yra sunku būti paskirtam Eurolygos klubo treneriu, mat ši šalis jau kuris laikas neturi vietos tarp geriausių žemyno vyrų klubinio krepšinio ekipų. Vis dėlto, mėginsiąs prisitaikyti prie per tą laiką pasikeitusio krepšinio:

„Treneriai čia yra tam, kad padėtų. Be žaidėjų krepšinis nevyksta. Pasistengsiu padaryti geriausia, ką galiu.“

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts