Buvęs „Žalgirio” puolėjas N.Hayesas-Davisas pasirašė ilgametę sutartį su „Panathinaikos”

Amerikiečių krepšininkas Nigelas Hayesas-Davisas . Talentingasis puolėjas prisijungia prie Atėnų „Panathinaikos” ekipos.

Graikijos grandų savininkas Dimitris Giannakopoulos patvirtino, kad su 31 metų atletu pasiektas susitarimas iki 2028 metų. Tokia sutartis amerikietį pavers vienu dosniausiai atlyginamų žaidėjų visoje Eurolygoje.

N.Hayesą-Davisą ir Šarūną Jasikevičių sieja ilgametė bendradarbiavimo istorija. Šis duetas kartu dirbo Kauno „Žalgiryje", Katalonijos „Barcelona" klube bei Stambulo „Fenerbahče" gretose. Būtent su turkais praėjusiame sezone jiedu triumfavo Eurolygoje.

Po čempioninio titulo krepšininkas ryžosi mėginti laimę NBA lygoje. Deja, Fynikso „Suns" komandoje jam nepavyko įsitvirtinti – po mainų jis buvo paleistas ir tapo laisvuoju agentu.

203 cm ūgio puolėjas iškart sulaukė gausybės Senojo žemyno klubų dėmesio. „Panathinaikos" taip pat bandė jį prisivilioti, tačiau vasario 8 dieną D.Giannakopoulos viešai apgailestavo dėl gauto neigiamo atsakymo.

„Turėti Valančiūno ir Yabuseles parašus savo stalčiuje… Pateikti Hayesui-Davisui geriausią pasiūlymą ir vis tiek pralaimėti dėl kitų priežasčių…", – socialiniuose tinkluose nusivylimą liejo klubo šeimininkas.

Tačiau situacija kardinaliai pasikeitė vos per kelias dienas – graikas „Instagram" platformoje jau džiūgavo dėl pasiekto ilgalaikio susitarimo su amerikiečiu.

Praėjusiame Eurolygos sezone N.Hayesas-Davisas demonstravo įspūdingą formą. Per 31 aikštėje praleistą minutę jis vidutiniškai pelnydavo 16,7 taško (tritaškių taiklumas – 41 proc.), atkovodavo 5,3 kamuolio, atlikdavo 1,7 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 18,3 naudingumo balo. Jo sąskaitoje – Eurolygos rezultatyvumo rekordas (50 taškų) bei finalo ketverto MVP apdovanojimas.

O štai NBA nuotykis susiklostė nesėkmingai – per 27 rungtynes jis vidutiniškai žaisdavo vos 7 minutes, pelnydamas 1,3 taško ir atkovodamas 1,2 kamuolio.

„Panathinaikos" su 16 pergalių ir 11 pralaimėjimų šiuo metu dalijasi šeštąją poziciją Eurolygos turnyrinėje lentelėje, tačiau tradiciškai graikų klubas puoselėja aukščiausius siekius.",
"excerpt": "Amerikiečių puolėjas Nigelas Hayesas-Davisas sudarė ilgalaikę sutartį su Atėnų „Panathinaikos” iki 2028 metų. Buvęs Šarūno Jasikevičiaus auklėtinis ir praėjusio sezono Eurolygos čempionas taps vienu geriausiai apmokamų žaidėjų Europoje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts