Gaminama dar viena NBA žvaigždė kitam sezonui?

Net neabejojama, kad šį sezoną labiausiai patobulėjusio krepšininko titulą iškovos Indianos „Pacers“ lyderis Victoras Oladipo.

Būtent jis persikėlęs iš Oklahomos „Thunder“ į „Pacers“ padarė itin didelį šuolį. Jo taškų vidurkis nuo 15,9 taško iššoko iki 23,1, o rezultatyvių perdavimų vidurkis nuo 2,6 pakilo iki 4,3.

Daug prie to prisidėjo V. Oladipo darbas tarpsezonio metu. Atletas dirbo su asmeniniu treneriu Micah Lancesteriu ir akivaizdžiai patobulėjo.

Būtent dabar pasirodė vaizdo įrašas, kad su tuo pačiu M. Lancesteriu dirba ir kitas jaunas krepšininkas, kuris ruošiasi žengti žingsnį į priekį karjeroje. Tai yra Los Andželo „Lakers“ puolėjas Brandonas Ingramas.

2016-aisiais antruoju šaukimu pasirinktas B. Ingramas pirmaisiais metais rinko vos po 9,4 taško. Vis dėlto jis nemažą žingsnį žengė jau šį sezoną ir pradėjo rinkti po 16,1 taško. Vis dėlto B. Ingramas dar prieš NBA naujokų biržą buvo lyginamas su Kevinu Durantu ir „Lakers“ į šį 20-metį deda kur kas daugiau vilčių.

Kyla tik vienas klausimas: ar pavyks M. Lancesteriui paversti ir B. Ingramą NBA žvaigžde?

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts