„Shaqtin‘ A Fool“ – epizoduose šmėžuojantis D. Sabonis, nevykę perdavimai ir gėdingas dėjimas

Tradiciškai, kaip ir kiekvieną penktadienį, NBA mylėtojams pristatyta „Shaqtin‘ A Fool“ rubrika su penkiais absurdiškais epizodais.

Šį kartą galima išvysti jame ir Domantą Sabonį, tačiau lietuvis neužima pagrindinio vaidmens. Lietuvis perėmė varžovo itin prastą perdavimą, o kitame etape sulaukė itin keisto perdavimo iš komandos draugo.

Pirmoje vietoje pristatomas Toronto „Raptors“ puolėjas Pascalis Siakamas, kurio perdavimas komandos draugui buvo visiškai nesėkmingas.

Antrame epizode galima išvysti Matthew Dellavedovos perdavimą, kuris buvo toks silpnas ir lėtas, kad minėtasis D. Sabonis jį nesunkiai nuspėjo.

Trečiame epizode ir vėl šmėžuoja D. Sabonis, kuriam kamuolį perdavė Lance‘as Stephensonas ir po atlikto perdavimo visiškai neišsilaikė ant kojų. O ir D. Sabonis prametė iš po krepšio.

Ketvirtajame epizode galima išvysti itin nevykusį Terrence‘o Fergusono dėjimą, prieš kurį jis dar ir sužingsniavo.

O paskutiniame epizode Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as pasiruošė atlikti perdavimą, tačiau pašoko ir suprato, kad to padaryti nepavyks ir tiesiog nusileido ant žemės su kamuoliu.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts