Pavyzdingą charakterį demonstravę „Šiauliai“ krito prieš „Žalgirį“

Sekmadienio vakarą Lietuvos krepšinio lygoje pergalių seriją pratęsė Kauno „Žalgirio“ (27-3) krepšininkai. Martino Schillerio auklėtiniai išvykos rungtynėse 105:89 (25:26, 29:19, 28:18, 23:23) nugalėjo Šiaulių krepšininkus ir pergalių seriją pratęsė iki šešerių.

Rungtynes abi ekipos pradėjo aktyviai ir greitai rinko taškus, o po pirmojo kėlinio šiauliečiai pirmavo vienu tašku. Po pertraukos sugrįžę šeimininkai ir toliau demonstravo energiją, tačiau įpusėjus ketvirčiui kauniečiai surengė galingą spurtą ir susikrovė dviženklį pranašumą.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę kauniečiai ir toliau tolo nuo šeimininkų, o prieš lemiamą ketvirtį turėjo 19 taškų pranašumą. Ketvirtajame kėlinyje Šiaulių krepšininkai aktyviai kūrė atakas, tačiau tolimi šeimininkų metimai skriejo pro šalį, o kauniečiai šventė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė Nigelis Hayesas, kuris per 19 minučių pelnė 18 taškų (3/4 trit., 4/4 dvit., 1/4 baud.) ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkų gretose labiausiai išsiskyrė Arminas Urbutis, kuris per 25 aikštelėje praleistas minutes pelnė 19 taškų (1/4 trit., 7/8 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.